Mastermedia Sp. J. to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Anglii, Szkocji, Walii, Holandii, Niemczech,Belgii oraz Irlandii i Irlandii Północnej. Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group. Od ponad 13 lat jesteśmy na rynkach Europy! Zatrudniamy ponad 440 osób. Obsługujemy ponad 900 stałych Klientów. Stworzyliśmy pierwszą polską siecią franczyzową Food Plus poza granicami Polski.

Rozwijamy się intensywnie i poszukujemy

MAGAZYNIER/MAGAZYNIERKA

Miejsce pracy: Lublin

Mamy dla Ciebie następującą propozycję:

– umowę o pracę na pełny etat,
– stabilne zatrudnienie,
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twojego doświadczenia,
– bezpieczne miejsce pracy,
– interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne,
– bezpłatne kursy na operatorów wózków widłowych
– wynagrodzenie zawsze na czas na Twoim koncie

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

– przyjęcie towaru do magazynu
– uzupełnianie i kompletację towarów
– załadunek pojazdów

Oczekujemy od Ciebie:

– zaangażowania i dyspozycyjność
– gotowości do pracy w systemie zmianowym
– mile widziane aktualne badania dla celów sanitarno–epidemiologicznych
– mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Twoim atutem będzie dodatkowo:

– doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera w magazynie wysokiego składowania (dystrybucja artykułów FMCG) oraz w zakresie obsługi terminali radiowych (skanerów)

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja.lublin@mastermediauk.com

————————————————————————————————————-

Klauzula o ochronie danych osobowych do umieszczenia w CV kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Mastermedia Cioczek i Wójciak spółka jawna z siedziba w Lublinie (adres: ul. Wojciechowska 9B, 20-704 Lublin, Polska). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.). Mam świadomość, że udzielona zgoda może być odwołana przeze mnie w każdym czasie”.