8 listopadnagroda-elitea w Warszawie w hotelu Radisson Blu Centrum odbyło się oficjalne nadanie tytułu „Inspirująca Firma”.
Tytuł ten otrzymało 30 firm z Polski, które znalazły się w raporcie „1000 firm, które inspirują Europę”, przygotowanym przez London Stock Exchange Group.

Wszystkie firmy z raportu odgrywają kluczową rolę w tworzeniu nowych miejsc pracy i przyczyniają się do przyszłego wzrostu gospodarczego.
Wśród nich znalazła się lubelska firma Mastermedia Sp. J., która tym samym została uznana za jedną z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznych polskich firm w Europie.


„Cieszymy się z tego wyróżnienia
– komentuje Paweł Wójciak, właściciel spółki – Jest to dla nas miłe zaskoczenie i ogromna pochwała. Ten tytuł to efekt pracy wszystkich pracowników Mastermedia. To nasz wspólny sukces. Zaczynaliśmy od zera i w 10 lat zbudowaliśmy dużego liczącego się na rynku europejskim gracza z branży dystrybucyjnej.”

Dzięki takiemu wyróżnieniu Mastermedia dołącza do programu ELITE, wspierającego ambitne europejskie firmy.
ELITE to społeczność ponad 440 niepublicznych szybko rosnących firm z różnych sektorów z całej Europy.

„ Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – dodaje Grzegorz Cioczek, właściciel spółki – Mamy jasną wizję i strategię ciągłego rozwoju oraz przekraczania granic. Nagroda, którą otrzymaliśmy, jest miłym podsumowaniem tej 10 letniej obecności w polskim exporcie.”

 

raportCały raport można przeczytać tutaj

więcej o raporcie: http://1000companies.com/