Jako prężnie rozwijający się FPeksporter i dystrybutor znanych na rynku marek spożywczych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Koordynator Sieci Franczyzowej

Miejsce pracy: Wielka Brytania/Belgia/Holandia/Niemcy

Zakres obowiązków

  • Współpraca ze sklepami spożywczymi należącymi do Sieci
  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi hurtowni
  • Koordynowanie i wspieranie organizowanych u klientów akcji promocyjnych
  • Doradztwo w zakresie wizualizacji sklepów, aranżacji sali sprzedaży, planów mas, merchandisingu, organizacji i zarządzania czasem pracy personelu
  • Przeprowadzanie szkoleń personelu i instruktaży stanowiskowych
  • Kontrola jakości obsługi klienta

Oczekujemy:

  • Gotowości do relokacji do jednego z wymiennych wyżej krajów
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG)
  • Znajomości języka angielskiego
  • Zdolności samodzielnej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę na rynkach zagranicznych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy rekrutacja@mastermediauk.com z dopiskiem „Rekrutacja Franczyza”.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”