Mastermedia spółka jawna – największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Anglii, Szkocji, Walii, Holandii, Niemczech oraz Belgii.

Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez

Więcej szczegółów o nas?

Szukaj na mastermediauk.com oraz food-plus.eu

Rozwijamy się intensywnie i poszukujemy

MAGAZYNIERÓW

Miejsce pracy:
Wysogotowo k. Poznania

Zadania:

  • przyjęcie towaru do magazynu
  • kompletację zamówionych towarów
  • załadunek pojazdów

Oczekujemy:

  • zaangażowania i dyspozycyjności (praca w systemie trzy zmianowym)
  • aktualnych badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • wykształcenia minimum zawodowego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera w magazynie
    wysokiego składowania (dystrybucja artykułów FMCG) oraz w zakresie obsługi terminali radiowych (skanerów)
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi  – mile widziane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat lub na umowę zlecenie, jeżeli Panu / Pani bardziej to odpowiada
  • wynagrodzenie zawsze na czas na Pani / Pana koncie
  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą 🙂
  • preferowanie przy awansie przede wszystkim własnych pracowników
  • możliwość pracy w naszych zagranicznych spółkach w Wielkiej Brytanii i Holandii po roku pracy
  • możliwość wykonywania pracy także w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne
    wynagrodzenie – w tym m.in. :

    • od 3 200 do nawet 3 700 złotych brutto
    • dodatkowy system premiowania niezależny od premii na umowie o pracę, ale
      wyłącznie od wyników zespołu
  • interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny,
    atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla
    wyróżniających się pracowników, Multisport
  • bezpłatne kursy na operatorów wózków widłowych

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami.

Prześlij do nas swoją aplikację (CV + klauzula o ochronie danych osobowych) na adres:

ryszard.hyps@mastermediauk.com