Konferencja Sił Sprzedaży Mastermedia

W dniach 10-15 stycznia 2022 roku w Hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto odbyła się konferencja sił sprzedaży firmy Mastermedia.

W spotkaniach uczestniczyło ponad 30 osób: Regionalni Managerowie Sprzedaży i Przedstawiciele Handlowi z Wielkiej Brytanii, Niderlandów, Niemiec, Irlandii, Belgii oraz Managerowie Wsparcia Sprzedaży z Centrali firmy Mastermedia.

Konferencja upłynęła pod znakiem intensywnych szkoleń dla sił sprzedaży. Przedstawiciele handlowi szlifowali swoje umiejętności i pogłębili wiedzę w ramach skutecznego procesu sprzedaży i jeszcze lepszej obsługi Klienta. Była także okazja, aby wymienić się swoimi doświadczeniami i praktycznymi wskazówkami.

Swoje oferty prezentowali polscy producenci, którzy na co dzień współpracują z Mastermedia. Podczas kilkudniowej konferencji poznaliśmy nowości produktowe firm: Olsza, Tarczyński, Virtu, Purella oraz Olewnik.

W czasie spotkań przedstawiliśmy także podsumowanie minionego roku i plany na rok 2022. Dyskutowaliśmy o wyzwaniach i rozmawialiśmy o kluczowych obszarach rozwoju.