Mastermedia laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2022

Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm w Polsce według magazynu Forbes Polska. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii firm o przychodach powyżej 250 mln zł.

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększały swoją wartość.  Jest zbudowany w oparciu o tzw. metodę szwajcarską łączącą w sobie metodę majątkową i dochodową. Tegoroczne Diamenty to już 14 edycja tego prestiżowego rankingu.

„Diamentowa lista” składa się z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, które jednocześnie utrzymują wysokie oceny wiarygodności i rzetelności. Znalazły się w nim firmy: z najlepszymi wskaźnikami rentowności, wysoką płynnością bieżącą, nie zalegające z płatnościami, wykazujące się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

W tym roku są to wyłącznie przedsiębiorstwa z 15-proc i większym wzrostem wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Na liście Diamentów 2022 jest 181 firm z regionu lubelskiego.

Gratulujemy wszystkim Laureatom.

 

Zestawienie firm – laureatów „Diamentów Forbesa 2022” opublikowane zostało w raporcie specjalnym do styczniowego wydania miesięcznika Forbes oraz na stronie internetowej pod linkiem: https://www.forbes.pl/diamenty/2022