Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje tzw. minimum logistyczne?
Tak,minimalna wartość zamówienia wynosi odpowiednio £1 000 lub 1 000 euro.
Zamówienia poniżej tego limitu nie będą realizowane.
W jaki sposób dokonuje się zamówień?
Zamówień można dokonywać dwojako.

Najwygodniejszym sposobem składania zamówień jest korzystanie z elektronicznej platformy zakupowej market24.pro, gdzie oprócz oferty jest przechowywana historia zamówień oraz warunki zakupowe Klientów (rabaty).

Drugim sposobem jest złożenie zamówienia u Przedstawiciela Handlowego naszej firmy, podczas jego wizyty w Państwa sklepie lub kontaktując się z nim telefonicznie bądź e-mailowo.

Ta forma jest stosowana przy pierwszych transakcjach, gdyż platforma market24.pro jest systemem intuicyjnym, co sprawia, że Klienci szybko przechodzą na samodzielne składanie zamówień.

Do kiedy należy złożyć zamówienie i kiedy otrzymam zamówiony towar?
Towar dostarczany jest codziennie – od poniedziałku do piątku.

Termin realizacji to średnio 3-5 dni roboczych, w zależności od daty złożenia zamówienia.

Dokładne daty składania zamówień i dogodny termin dostaw jest ustalany przez Klientów z przedstawicielem handlowym Mastermedia przed rozpoczęciem współpracy.

Stale optymalizujemy sposób składania zamówień, tak aby otrzymali Państwo towar w najkrótszym, możliwym czasie realizacji.

Przed zrealizowaną dostawą, wysyłamy do Państwa fakturę drogą elektroniczną , a w market24.pro można zapoznać się ze stopniem realizacji złożonego zamówienia.

Czy mogę ustalić godzinę dostawy?
Tak, jesteśmy w stanie dopasować dzień i godziny dostaw do Państwa indywidualnych potrzeb. W tym celu należy skontaktować się z Państwa Przedstawicielem Handlowym. Dzięki zainstalowanym w samochodach GPSom, jesteśmy w stanie poinformować o ewentualnym opóźnieniu w dostawie.
Skąd pochodzi towar?
Towar jaki Państwo zamawiacie w całości pochodzi z Polski. W naszych magazynach przeładunkowych następuje jedynie przeładunek z dużych samochodów ciężarowych na mniejsze, którymi dostarczamy towar bezpośrednio do Państwa sklepów. Zgodnie z wymogami przepisów prawa, towar zaopatrujemy w naklejki z opisem produktów w języku angielskim.
Czy na produktach będących w ofercie Mastermedia są tłumaczenia w języku angielskim?
Mniej więcej połowa produktów oferowanych przez Mastermedia ma etykiety w języku angielskim. Do produktów nie zawierających angielskich etykiet posiadamy bazę tłumaczeń, którą aktualizujemy i udostępniamy naszym Klientom wraz zestawem do wydruku etykiet zawierającym: drukarkę do etykiet, skaner kodów kreskowych oraz etykiety samoprzylepne. Każdy Klient może zamówić taki zestaw za pośrednictwem naszego Przedstawiciela Handlowego.
Czy dostawy są dzielone wg rodzaju towaru?
Nie, nie dzielimy towaru. Całość zamówienia przyjeżdża razem, a więc towary „suche”, nabiał, wędliny czy napoje. Podobnie wygląda fakturowanie. Na jednym dokumencie znajduje się całość zrealizowanego zamówienia.

Natomiast Państwo, korzystając z platformy market24.pro, możecie złożyć dowolną ilość zamówień, wyznaczając ich datę realizacji.

Czy mogę zrezygnować z wysłanego zamówienia?
Tak, o ile zamówienie nie zostało przyjęte przez nasz magazyn do realizacji. O zaistniałej potrzebie anulowania zamówienia należy niezwłocznie poinformować Biuro Obsługi Klienta.
Otrzymana przeze mnie faktura zawiera błąd, co zrobić?
Jeżeli wraz ze swoim zamówieniem otrzymaliście Państwo błędnie wystawioną fakturę co do ilości dostarczonego aosrtymentu, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
Jak złożyć reklamację?
Jeśli w dostawie pojawiła się niezgodność między fakturą, a faktycznym stanem dostarczonych towarów lub jakość dostarczonych towarów nie spełnia wymogów jakościowych, informację taką należy zgłosić w przeciągu 48 godzin od dostawy za pośrednictwem adresu e-mail: reklamacje@mastermediauk.com przesyłając wypełniony formularz reklamacyjny.
Jakimi regułami rządzą się płatności?
Najczęściej stosowaną formą jest płatność gotówkowa.

Istnieje również możliwość rozliczania w formie kredytu kupieckiego.
Wtedy za dostarczony towar należy dokonać przelewu na jeden z poniższych rachunków bankowych:

Klienci w Wielkiej Brytanii:
– odbierający faktury wystawione przez Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp.J.:
HSBC Bank plc, sort code: 400226, nr rachunku: 52559374 (IBAN: GB05MIDL40022652559374)
– odbierający faktury wystawione przez Mastermedia (UK) Ltd:
HSBC Bank plc, sort code: 400101, nr rachunku: 81479644 (IBAN: GB28MIDL40010181479644)

Klienci w Holandii i Belgii:
ING Bank N.V.: NL04 INGB 0006 4885 69

Chcę rozpocząć współpracę, jak się skontaktować z firmą?
Proszę wyszukać na mapie (dostępna na stronie Kontakt) Przedstawiciela obsługującego Państwa miejscowość i skontaktować się z nim w najdogodniejszy dla siebie sposób. Jednocześnie prosimy o przygotowanie następujących danych:

Klienci w Wielkiej Brytanii:

 • Dokument potwierdzający pełną nazwę i adres podmiotu gospodarczego, który jest zainteresowany rozpoczęciem współpracy,
 • Potwierdzenie nadania numeru VAT (Certificate of Registraton for Value Added Tax) lub numer VAT w przypadku czynnych podatników VAT,
 • Dokument potwierdzający numer identyfikacji podatkowej (UTR) w przypadku odbiorców nie będących podatnikami VAT,
 • Numer spółki w Brytyjskiej Izbie Spółek Handlowych (Companies House) – w przypadku spółek Private Limited Companies (LTD) lub Limted Liability Partnerships (LLP);

Klienci w Holandii:

 • Potwierdzenie nadania numeru VAT lub numer VAT,
 • Numer podmiotu w Holenderskiej Izbie Handlowej (Kamer van Koophandel – KvK)

Zapomniałem hasła do platformy market24.pro, jak je odzyskać?
Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
W jaki sposób skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta?
Z naszym Biurem możecie się Państwo skontaktować za pośrednictwem

adresu e-mail: biuro@mastermediauk.com

lub telefonicznie +48 668 569 387 lub +48 734 126 369

od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 19:00

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  captcha