W dniach od 7 do 11 maja 2018r. Mastermedia zorganizowała Konferencję dla franczyzobiorców sieci FOOD PLUS. Wspólnie ze 120 właścicielami sklepów Food Plus spędziliśmy bardzo intensywny tydzień w hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.

     

Na spotkaniu przedstawiliśmy najważniejsze kierunki rozwoju sieci oraz to, co przez dwa lata funkcjonowania zdołaliśmy wspólnie osiągnąć i wypracować.Dodatkowo przedstawione zostały zaplanowane programy promocyjne i narzędzia wspierające sprzedaż w sklepach Food Plus.

 

Nieco swobodniejsza atmosfera rozmów pozwoliła na wymianę doświadczeń.   Poznaliśmy opinię właścicieli sklepów oraz ich klientów o wspólnie tworzonej sieci Food Plus.

 

 

Zadbaliśmy również o atrakcje – hotelowe SPA, Wielka Krokiew czy Krupówki to tylko niektóre z nich. Kolejka na szczyt Gubałówki zapewniła niezapomniane widoki na piękne polskie góry.

 

 

 

 

 

 

W czasie wieczornej Biesiady w Czarcim Jarze o prawdziwie góralską atmosferę zadbała kapela oraz Zbójnicy. Była góralska herbata i lokalne specjały na stołach – i najważniejsze – zadowolenie i uśmiech na twarzach uczestników!

Dziękujemy, że byliście z nami!

Food Plus to prężnie rozwijająca się sieć polskich sklepów spożywczych za granicą!

Jeszcze miesiąc temu w sieci było 178 sklepów, a z początkiem czerwca – już 193 sklepy! Food Plus można znaleźć w wielu europejskich krajach takich jak: Wielka Brytania, Szkocja, Walia, Holandia, Belgia oraz Niemcy.