O nas

Mastermedia to polska firma rodzinna dominująca w obszarze eksportu produktów spożywczych oraz codziennego użytku. Dysponujemy profesjonalnymi rozwiązaniami skutecznie wspierającymi prowadzenie biznesu przez naszych partnerów.

Nasza misja

Dostarczamy towar z Polski bezpośrednio do sklepu Klienta. Posiadamy własne magazyny wysokiego składowania oraz magazyny przeładunkowe wyposażone w chłodnie. Dzięki utrzymywaniu własnego stanu magazynowego, nasz poziom realizacji zamówień jest wyższy niż 95%.

 

Naszymi odbiorcami, w znakomitej większości, są sklepy detaliczne. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z każdym przedsiębiorcą, sprzedającym polskie produkty spożywcze na obsługiwanym przez nas terenie.

 

Oferujemy prawie 9 000 pozycji asortymentowych i stale powiększamy ofertę, chcąc dopasować się do potrzeb naszych Klientów. Proponujemy szeroki wachlarz wędlin i mięs, nabiału i tłuszczy, warzyw i owoców, dań gotowych, soków i napojów a także kosmetyków i chemii. Nasza oferta pochodzi od najlepszych polskich producentów żywności z całego kraju.

Jak działamy?

Produkty przewozimy specjalistycznymi pojazdami wyposażonymi w GPSy i agregaty chłodnicze. Dzięki temu produkty są dowożone na czas z zachowaniem ciągu chłodniczego.

 1. Kompletujemy towar na podstawie zamówień i ładujemy go na samochody ciężarowe z magazynu w Lublinie oraz Wysogotowie k. Poznania.

 2. Załadowane pojazdy ruszają do naszych magazynów przeładunkowych. TIRy z Lublina dostarczają towar do Southall, natomiast z Wysogotowa towar jest transportowany do De Meern w pobliżu Utrechtu, Sheffield, Glasgow oraz Dublina.

 3. Tu następuje przeładunek na mniejsze samochody, którymi dostarczamy towar bezpośrednio do naszych Klientów. Jeśli jest taka potrzeba, kierowcy pomagają przy rozładunku.

Dlaczego Mastermedia?

 1. Chcemy więcej

  Dla Mastermedia tylko sky is the limit. Nie ograniczamy się w rozwijaniu działalności oraz w poszerzaniu granic. Każdego dnia wspieramy naszych Klientów, aby mogli osiągać sukcesy na lokalnych rynkach.

 2. Patrzymy dalej

  Kierujemy się jasną, długofalową strategią. Chcemy dostarczać kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla sklepów. Co więcej, mamy w planach eksport produktów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej w każdy zakątek świata.

 3. Znamy rynek

  Przez 15 lat doskonale poznaliśmy potrzeby właścicieli sklepów oraz ich konsumentów. Dzięki temu możemy oferować rozwiązania szyte na miarę.

 4. Wyznaczamy trendy

  Zawsze na TOP-ie, zawsze pierwsi – to nasza dewiza w codziennej pracy. Chcemy wyznaczać rynkowe trendy oraz oferować najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania dla naszych Klientów.

 5. Mamy know-how

  Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu handlu w kanale zagranicznym. Dzięki temu zwiększamy sprzedaż polskich producentów, dając im efektywne i stałe wolumeny sprzedaży.

 6. Ciągle doskonalimy się

  Nigdy nie spoczywamy na laurach. Ciągle się doskonalimy, aby dostarczać najbardziej kompletne rozwiązania, zgodnie z założeniem – Zawsze na TOP-ie, zawsze pierwsi.

+750 pracowników w Polsce i za granicą