Strefa klienta

Nasza oferta składa się z prawie 10 000 pozycji asortymentowych i stale się rozwija, aby móc spełniać nawet najbardziej wymagające potrzeby Klientów. Proponujemy szeroki wachlarz wędlin i mięs, nabiału i tłuszczy, warzyw i owoców, dań gotowych, soków i napojów, produktów dla dzieci, a także kosmetyków i chemii. Dobieramy skład oferty tak, aby pochodziła tylko od najlepszych polskich producentów żywności.

Dlaczego warto zostać Klientem
Mastermedia?

 1. Konkurencyjne ceny

  Oferujemy przejrzysty i atrakcyjny system rabatowy oraz cykliczne działania promocyjne. Skala naszej działalności pozwala uzyskiwać atrakcyjne warunki handlowe u producentów, które przekładamy na Klientów.

 2. Krótkie terminy dostawy

  Dysponujemy flotą specjalistycznych samochodów, magazynów oraz, co najważniejsze, własnymi stanami magazynowymi, co sprawia, że towar z Polski za granicę trafia w najkrótszym, możliwym czasie.

 3. Szeroki asortyment produktów

  Stale powiększamy nasz asortyment, współpracując z najlepszymi polskimi producentami. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, wynikiem czego są liczne nowości w naszej ofercie.

 4. Sprawdzona firma

  Od 17 lat jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji produktów z Polski. Nasze know-how oraz doświadczenie handlowe pozwala nam dostarczać najlepsze rozwiązania w ciągu producent-dystrybutor-właściciel sklepu

 5. Kompleksowa obsługa przedstawiciela

  Sieć naszych przedstawicieli jest zawsze otwarta na potrzeby naszych Klientów. Sprawnie i szybko zorganizuje dostawę pod drzwi sklepu oraz efektywnie doradzi najlepsze oferty.

 6. Zawsze dobra oferta

  Staramy się, aby nasza oferta była zawsze atrakcyjna i kompleksowa, dlatego stawiamy na dużą liczbę promocji i akcji specjalnych. Niezależnie od wielkości sklepu, każdy znajdzie wariant idealny dla siebie!

Jak zamawiać?

Produkty przewozimy specjalistycznymi pojazdami wyposażonymi w GPSy i agregaty chłodnicze. Dzięki temu produkty są dowożone na czas z zachowaniem ciągu chłodniczego.

 1. Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym

  Aby złożyć zamówienie należy skontaktować się z naszym Area Sales Menagerem i poprosić o założenie konta – kontakt do naszych Przedstawicieli znajdziesz tutaj

 2. My założymy Ci konto

  Gdy otrzymasz dostęp do naszej platformy B2B, będziesz mógł składać zamówienia i korzystać z naszych promocji i programów lojalnościowych.

 3. Rozpocznij zakupy

  Zamówienia są kompletowane w Polsce i wysyłane za granicę. Droga elektroniczną otrzymasz fakturę oraz informacje o ewentualnych brakach.

Nasza platforma do zamówień – mastersale.eu