Twoja przyszłość w Mastermedia

Najważniejsi są dla nas ludzie

Jesteśmy firmą rodzinną, dla której najważniejsze są wzajemne relacje. Traktujemy naszych pracowników wyjątkowo i po partnersku, dając im możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie i bogaty pakiet benefitów.

Praca w Mastermedia

Niezależnie czy pracujesz w magazynie, czy w biurze, w Polsce czy za granicą, jesteśmy jednym, wielkim zespołem MASTERMEDIA.

Czytaj więcej

Dla nas granice istnieją tylko na papierze. Oferujemy naszym pracownikom nie tylko rozwój w międzynarodowej firmie, ale również możliwość awansów wewnętrznych.

 

Oprócz tego mamy szeroki wachlarz benefitów: bon urodzinowy, kartę sportową, ubezpieczenie, program szkoleń i pracę z doświadczonymi specjalistami, od których wiele się możesz nauczyć.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Po zdefiniowaniu potrzeb rekrutacyjnych publikujemy ogłoszenia o pracę, gdzie staramy się bardzo dokładnie opisać zakres zadań oraz profil idealnego kandydata. Bez obaw, wiemy doskonale, że ideałów nie ma, ale wierzymy, że są doskonali ludzie do danych ról.

  2. Przeprowadzamy selekcje wśród napływających aplikacji na dane stanowisko i weryfikujemy poziom dopasowania kandydatów do oferowanego stanowiska. Innymi słowy, sprawdzamy, czy się maczujemy na poziomie CV.

  3. Spotykamy się z najlepszymi kandydatami, szukając nici porozumienia, rozmawiając w luźnej atmosferze. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że takie rozmowy mogą być stresujące pomimo najlepszych intencji, dlatego dokładamy wielu starań, aby każdy mógł się zaprezentować od najlepszej strony.

  4. Dążymy do tego, aby jak najlepiej poznać naszych kandydatów, ich doświadczenia zawodowe, oczekiwania i aspiracje. Na jednym z etapów mogą pojawić wywiady on-line. Staramy się prowadzić najbardziej efektywnie spotkania rekrutacyjne, dlatego zapraszamy od razu na nie bezpośredniego przełożonego i osobę z działu HR.

  5. Mogą się zdarzyć sytuację, że poprosimy kandydata o przygotowanie jakiegoś case’u tematycznego wszystko po to, aby poznać sposób myślenia i działania aplikujących osób. To całkowicie przestrzeń do zagarnięcia przez kandydatów.

  6. Wybieramy najlepszego kandydata i składamy mu ofertę pracy ze wszystkimi ustaleniami z rozmowy rekrutacyjnej.

Ścieżki rozwoju

Liderska

otrzymujesz coraz większą odpowiedzialność w firmie i zaczynasz zarządzać coraz większą liczbą projektów. Dostajesz wsparcie między innymi w postaci testów psychometrycznych aby lepiej siebie poznać, a następnie być lepszym liderem.

Ekspercka

wyspecjalizujesz się w jednej dziedzinie i jesteś w nie ekspertem, a liderzy innych projektów czerpią od Ciebie wiedzę i rozwiązania w tym zakresie.

Ty zdecyduj

możesz połączyć ścieżkę liderską i ekspercką. Na przykład możesz być najpierw wyspecjalizowanym ekspertem w danej dziedzinie, a później liderem, prowadząc interdyscyplinarne projekty w firmie.

Nasi ambasadorzy

Dlaczego warto pracować w MASTERMEDIA?

 

Bo jesteśmy zgranym  zespołem i lubimy się nawzajem. Pracujemy razem, śmiejemy się, wychodzimy na imprezy integracyjne. Zobaczcie zresztą sami.

Zaufali nam

Na pracę w MM zdecydowałam się ponieważ panuje tutaj przyjazna, rodzinna atmosfera. Większą część swojego dnia spędzamy w biurze, powinno być to miejsce do którego przychodzi się z chęcią i właśnie tak jest tutaj. Istotne jest również podejście Pracodawcy do pracownika jak również szacunek, docenienie jego starań i wysiłków w włożoną przez niego pracę a MM jest tego przykładem. Codziennie rano mimo np. złej pogody / deszczu z wielką chęcią wstaję i jadę do pracy ponieważ wiem iż czeka mnie kolejny bardzo pozytywny dzień pełen ciekawych zadań i możliwość realizowania projektów wśród super teamu jakim jest MM.

Anna Drabek – Asystentka Dyrektora ds. Nieruchomości i Majątku Trwałego

Dlaczego Mastermedia?
Firma działająca na rynkach zagranicznych w obszarze B2B jak i B2C, stawiająca na rozwój sieci nie tylko poprzez ekspansję, ale i rozwój narzędzi wewnętrznych.
Nacisk na marketing 360 °, budowanie customer journey z którymi się tutaj spotkałam są spójne z moją wizją działań marketingowych, dlatego ta firma to moje miejsce

Magdalena Milewska – Kierownik Marketingu

Dynamicznie rozwijająca się firma z którą wiążę swoją przyszłość.
Możliwość rozwijania własnych kompetencji w strukturach MM.
Wysoka etyka biznesu – szacunek i rzetelność w relacjach z klientem.
Możliwość rozwoju umiejętności własnych poprzez pracę w nowoczesnym środowisku.
Uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnych narzędzi.
Proces rekrutacyjny – od samego początku przebiegający wzorowo.

Jacek Buczek – Kierownik Działu Planistów