Piknik MASTERMEDIA w żużlowym klimacie

25 maja 2023 firma Mastermedia przy ulicy Kresowej w Lublinie zorganizowała… rodzinny piknik w klimacie speedway.

Głównym punktem rodzinnego pikniku był trening dla najmłodszych. Odbył się pod czujnym okiem profesjonalistów Szkółki Platinum Motor Lublin.

Już 6-letnie dzieci mogą zacząć swoją przygodę z żużlem i motocrossem. Uczymy zachowania na motocyklu, reagowania na różne sytuacje torowe, techniki, stylu jazdy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. – mówi Maciej Więckowski, Trener Szkółki Platinum Motor Lublin.

Ten sport uczy zdrowej rywalizacji. Lublin słynie z fantastycznego dopingu, prowadzonego w duchu fair play. Jako jeden z głównych sponsorów Platinum Motor Lublin, chcemy zaszczepić wśród najmłodszych żyłkę żużlowca. Kto wie, może jest z nami przyszły mistrz świata? – wyjaśnia Paweł Wójciak, współzałożyciel Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.

Piknik zgromadził pokaźną grupę pracowników Mastermedia wraz z rodzinami. Popularnością cieszyły się treningi i zawody na interaktywnych symulatorach żużlowych. W duchu sportowej rywalizacji nie mogło zabraknąć konkursów i podium dla zwycięzców. Do tego uwielbiane przez najmłodszych dmuchane zamki i malowanie twarzy. O oprawę kulinarną zadbał producent wędlin JBB Bałdyga, serwując pyszne dania z grilla.

Kolejne rodzinne pikniki żużlowe? Już słychać, że pomysł Mastermedia padł na podatny grunt.