Mastermedia sponsorem szkółki żużlowej Motor Lublin

W Lublinie przybywa nie tylko fanów czarnego sportu. Na fali popularności żużla rozwija się również Szkółka Motor Lublin. 19 września 2023 umowę sponsorską ze szkółką podpisała firma Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.

Lubelskie talenty mogą liczyć na wsparcie

Firma Mastermedia w sezonie 2023 jest jednym ze sponsorów Platinum Motor Lublin. Teraz będzie wspierać także rozwój najmłodszych sportowców.

Nasza szkółka to kuźnia talentów, miejsce, które wychowuje młodych sportowców. Cieszymy się, że mamy Partnerów, którzy chcą nam w tym pomóc i robią to z prawdziwą pasją. – mówi Piotr Więckowski, Wiceprezes Zarządu Speedway Lublin  S.A.

W ramach tej strategicznej współpracy Mastermedia zobowiązuje się wspierać Szkółkę Żużlową mini-cross i mini-żużel. Umowa obowiązuje do zakończenia sezonu 2024. wyjaśnia Grzegorz Cioczek, współzałożyciel Mastermedia.

Finansowe wsparcie realnie pomoże w aktywizacji młodzieży.

Planowane inwestycje przyczynią się do rozwoju szkolenia dzieci i młodzieży w naszym regionie. –  dodaje Piotr Więckowski.

Jak zostać żużlowcem?

Szkółka żużlowa Motor Lublin organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci w poniedziałki
oraz w środy. Już 6-letnie dzieci mogą zacząć swoją przygodę z żużlem i motocrossem.

Sport żużlowy uczy zdrowej rywalizacji. Lublin słynie z fantastycznego dopingu, prowadzonego w duchu fair play. Jako sponsor  szkółki chcemy zaszczepić wśród najmłodszych żyłkę żużlowca. Może w Lublinie jest z nami przyszły mistrz świata? – wyjaśnia Paweł Wójciak, współzałożyciel Mastermedia.