Mastermedia nie zwalnia tempa, kolejna nagroda dla nas!

30. września w hotelu Ibis miała miejsce gala 17 edycji „Setki Kuriera”. W trakcie gali ogłoszono zwycięzców w pięciu kategoriach oraz specjalne wyróżnienia redakcyjne.

Mastermedia  otrzymała wyróżnienie jako „Firma rodzinna”. Jest to szczególne wyróżnienie – ponieważ podkreśla, jaką firmą jesteśmy, nie tylko pod kątem biznesowym, ale przede wszystkim – ludzkim. W Mastermedia uważamy, że firma to przede wszystkim pracujący w niej ludzie. To oni stanowią o jej sile, o tym jak postrzegana jest na rynku zarówno przez potencjalnych pracowników, jak i Klientów czy partnerów biznesowych.

To wyróżnienie traktujemy jako docenienie nieustannych starań, zarówno Zarządu jaki i pracowników, aby wszyscy w firmie (mimo czasem dzielącej nas odległości), czuli się jak w dużej, trwałej Rodzinie.

Więcej na:

https://kurierlubelski.pl/setka-kuriera-lubelskiego-wreczylismy-nagrody-i-wyroznienia-dla-gigantow-biznesu/ar/c3-15829611

Setka Kuriera” to ranking najważniejszych i największych firm, które są lokomotywą gospodarki województwa lubelskiego. Ranking powstaje na bazie niezależnych, obiektywnych informacji oraz – po raz pierwszy  – na bazie danych z zeznań podatkowych z Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.